نماینده پخش فن و هواکش های EBM PAPST

مجموعه آراز فن در بخش های بازرگانی خارجی، بعنوان بزگترین واردکننده و اصلی ترین عامل فروش شرکت ebmpapst و rosenberg  و ZIEHL-ABEGG آلمان که در صنعت فن یکی از بزرگترین شرکت ها در تولید فن به شمار می رود خود را مطرح نموده و با واردات بیش از 200 نوع از فن های این برند (EBMPAPST) و فن ها  ( ZIEHL-ABEGGFAN ROSENBERG )گامی موثر در رفع کمبود فن های صنعتی در کشور برداشته است.

 متأسفانه به دلیل تحریم های ایران توسط کشورهای اروپایی و آمریکایی، این شرکت از اعطای نمایندگی در ایران امتناع کرده و برای به دست آوردن طیف وسیعی از مشتریان خود در منطقه، محصولاتش را توسط نمایندگی خاورمیانه و به واسطه کارمند بومی خود به عرضه کنندگان محصولات ebm ارائه می نماید.

 شرکت ebmpapst یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فن های صنعتی با تنوعی بی نظیر در گونه های مختلف فن از انواع فن های آکسیال، رادیال، سانتریفیوژ و سردخانه ای در سایزهای متنوع در جهان می باشد.

مجموعه آراز فن با پشتوانه 15 سال تجربه در امر تولید و واردات انواع فن های سانتریفیوژ مکنده و دمنده آکسیال، سقفی، بین کانالی، مرغداری و … آماده خدمت رسانی به شرکت های تولیدی، صنعتی وساختمانی می باشد.

 با توجه به متنوع بودن فن های تولیدی شرکت ebmpapst و rosenberg مجموعه ما در نظر دارد کالاهای تخصصی شما عزیزان رو در صرف 16 هفته وارد نموده و این عمر باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شما عزیزان می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *