هواکش بین کانالی BDTX200-B

هواکش بین کانالی BDTX200-B که در این بخش به شما معرفی می کنیم برند BVN است که ساخت کشور ترکیه می باشدو دارای ولتاژ 220 ولت است.

هواکش بین کانالی BDTX200-B از هواکش های سانترفیوژ هستند و برای نصب بین کانال ها در محیط هایی که کمبود فضا وجود دارد و امکان استفاده از سایر فن ها امکان پذیر نیست، استفاده از این نوع هواکش می تواند مناسب باشد.

پروانه به کار رفته در هواکش بین کانالی BDTX200-B از نوع پروانه BACKWARD می باشد که راندمان و جریان هوادهی مناسبی را به وجود می آورد.

این نوع فن را را در صنعت با نام های دیگر از جمله فن کانالی، اینلاین فن سانترفیوژ، داکت فن و هواکش تقویت کننده بین کانالی نیز نام می برند.

از این هواکش ها در آشپزخانه ها، سرویس های بهداشتی، انبارها و فروشگاه ها، رستوران ها، کابین ساختمان ها و برج های اداری و تجاری، هتل ها، تونل ها، گلخانه ها و رستوران ها و … استفاده می شود.

فن های بین کانالی در واقع به عنوان انتقال دهنده و مکنده هوا در کانال ها به کار می روند. بدین گونه که این فن های بین کانالی BVN، درست متناسب با اسمی که دارند، بین کانال ها که انتقال هوا به طور کامل امکان پذیر نیست، قرار می گیرند و به عنوان کمک کننده، با توان و هوادهی که دارند شروع به مکش یا دهش این جریان هوا می کنند.

قطر هواکش های بین کانالی را اندازه آنها تعیین می کند. میدانید که هر چه محیط شما وسعت بیشتری داشته باشد باید اندازه ی هواکشی که انتخاب می کنید نیز بیشتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *