پروانه فوروارد

پروانه رادیال فوروارد

پروانه رادیال فوروارد (Forward)، این نوع پروانه‌ها انحنا رو به جلو دارند و به آن ها پروانه کولری نیز میگویند. این نوع پروانه ها فشار بیشتری به وجود می‌آورند اما در عوض راندمان پایین تری دارند. این نوع پروانه ها ساخته شده از جنس آلومینیوم، ورق آهن و استیل بنا به سفارش مشتری قابل تولید و عرضه خواهد بود.

این پروانه مناسب دمیدن هوا بوده و نقش موثری را در مکش هوا ایفا می‌کند. پروانه رادیال فوروارد به دو نوع تک (سینگل) و دبل تقسیم بندی می شوند که نوع دبل آن قابلیت جابه جایی حجم هوای بالا و فشار استاتیکی متوسط دارند و به صورت عمومی به عنوان فن فشار مثبت یا هوادهی انتخاب می شوند.

پروانه رادیال فوروارد دبل قابلیت جابه جایی حجم هوای بین 1000 مترمکعب در ساعت تا 200000 مترمکعب در ساعت با فشار استاتیکی بین 100 تا 18000 پاسکال را دارند.

پروانه رادیال فوروارد سینگل  قابلیت جابه جایی حجم هوا بین 500 تا 85000 مترمکعب در ساعت با فشار استاتیکی بین 100 تا 1700 پاسکال را برای ما ایجاد می کنند.در پروانه های رادیال فوروارد سینگل جدا از اینکه قابلیت تغییر قطر پروانه را داریم در بعضی موارد هم بصورت سفارش قابلیت تغییر عرض پروانه در شرایط خاص وجود دارد که می توانیم سایزهای پایین هم یک عملکرد فوق العاده را ایجاد کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *