هواکش کانالی پرتابل ( قابل حمل )

هواکش کانالی پرتابل در سایزها و توان های متفاوت در دو حالت سه فاز و تکفاز قابل اراده است.

با توجه به اینکه موتور های تکفاز دارای خازن می باشند لذا وزن و قیمت موتورهای تک فاز بیشتر از موتورهای سه فاز می باشد و به همین دلیل قاب فن با موتور تکفاز بزرگتر از قاب فن با موتور سه فاز می باشد.

هواکش کانالی پرتابل (چرخداریا سیار) که دارای شاسی و چرخ های مجهز به قفل کن می باشد، و بر حسب سفارش قابل تولید هستند.

ارتفاع شاسی این فن قابل تنظیم در اندازه های مختلف (برحسب سفارش مشتری) می باشد و جهت تهویه موضعی و عملیات خنک کاری در کارخانجات صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

مجموعه آراز فن توانایی طراحی و ساخت هواکش کانالی پرتابل  با موتور ژن و موتور ضد انفجاراروپایی قابل حمل و فن ضد انفجار اکسیال و فن سانتیریفیوژ را دارا می باشد.

جنس پره های هواکش کانالی پرتابل آلومنیومی یا پلی آمید می باشد و عموما در محیط هایی که اسید وجود دارد از پره های پلی آمید استفاده می گردد.

جنس بدنه این فن ها برحسب سفارش قابل ارائه از انواع فولاد می باشد با پوشش رنگ الکترواستاتیک و همچنین انتقال نیرو به صورت مستقیم یا فولی تسمه می باشد.

به همین سبب بهتر است از هواکش کانالی پرتابل که یکی از تجهیزات ضد انفجار است بهره ببریم تا از بروز خسارات جانی و مالی و مشکلات آتش سوزی جلوگیری کند.

بیشترین استفاده این نوع هواکش در مابین کانال های طولانی جهت تامین افت فشار می باشد .

هواکش کانالی پرتابل  در امکانی نظیر:

کارخانه های پتروشیمی و هسته ای، پالایشگاه ها و معادن، مخازن نفت و گاز، سکو های نفتی و ایستگاه های CNG، آزمایشگاه های ساخت الکل های دارویی، انبار های کاغذ و رنگ وبسیاری از محیط های صنعتی قابل استفاده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *