هواکش بادی

هواکش مکانیکی (بادی)

هواکش مکانیکی با استفاده از نیروی باد برای جابجایی هوای آلوده و نامطبوع به خارج از محیط و جایگزینی آن با هوای تمیز بیرون سبب کاهش هزینه‌های قبض برق خواهد شد.

عدم نیاز به موتور الکترونیکی از جمله مزایای فن مکانیکی بوده و بدین صورت هواكش بادی به شکل 24 ساعته مشغول فعالیت خواهد بود.

هواکش مکانیکی (بادی) از دو قسمت مدور و دایره‌ای کلاهک و پایه استوانه‌ای شکل تشکیل شده است.

کلاهک دارای پره‌های مدور بوده و با ورود جریان هوا به داخل محفظه به کار خود ادامه می‌دهد.

قسمت پایه استوانه‌ای شکل با استفاده از بلبرینگ متصل با کلاهک و قسمت زیر شروع به باز کردن دریچه متصل به سیستم هواكش نموده و هوای نامطبوع را از محیط داخلی ساختمان خارج کرده و هوای پاکیزه رو جایگزین خواهد نمود.

هواکش مکانیکی بدون نیاز به موتور برقی یا روشن شدن با کلید خاصی تنها و تنها با انرژی باد به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

از ورق گالوانیزه با ضخامت 0.5، 0.6  و 0.7 میلیمتر با کلاهک بادی با قطر استاندارد: 15، 20، 25، 30، 35، 40، 45، 50، 55 و 60 سانتیمتر جهت تخلیه هوای درون ساختمان و جایگزینی آن با هوای تمیز بیرون استفاده خواهد شد.

مزایای هواکش مکانیکی عدم نیاز به انرژی الکتریسیته، سبک بودن، سهولت نصب بر روی هر نوع سازه، بی صدا بودن و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری، نوع ورق مصرفی گالوانیزه می باشد.

در صورت نیاز و ثبت سفارش امکان تولید با ورق استنلس استیل STAINLESS STEEL جهت مکانهای اسیدی امکان پذیر می باشد.

با توجه به خاصیت عدم نیاز به انرژی الکتریسیته و سیستم ساده فن بادی از آن در سوله، کارخانه، سرویس بهداشتی و حتی کارگاه صنعتی نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *